background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego *** godziny pracy biblioteki szkolnej

Studniówka 2018 - filmy

Studniówka uczniów ZSP w Zawadzkiem:

Zabawa studniówkowa...

Polonez...

"W ten Wigilijny wieczór ..." - nowa praca zespołu ActivA

Zapraszamy na nasz szkolny Facebook do oglądania pracy zespołu Activa

https://www.facebook.com/activazsp/videos/1464166000369141/?q=zsp%20activa

Grudniowy numer "My o Nas"

          Zapraszamy wszystkich do lektury nowego numeru gazetki szkolnej "My o Nas". W bieżącym numerze przeczytacie o zwyczajach światecznych w różnych krajach Unii Europejskiej (różniących się często od polskich zwyczajów) oraz o najważniejszych wydarzeniach czekających nas w 2018 roku. Tradycyjnie relacjonujemy dla was szkolne wydarzenia - tym razem piszemy o jasełkach, wyjeździe klasy 3a do teatru i na wystawę World Press Photo, warsztatach dla dzieci w PSP w Zawadzkiem oraz o akcji "Czerwonokrzyska Gwiazdka". Możecie też przeczytać relację z pobytu naszych uczniów (członków Młodzieżowego Klubu Historycznego) w Warszawie, jak też o projekcie Photovioce, w którym udział brały uczennice klasy 2a. Nie zabraknie też małego co nieco dla dbających o zdrowie i wszystkich łasuchów - jest to artykuł o właściwościach cynamonu oraz przepis na pyszne ciasto (nie tylko swiąteczne!). Poniżej podajemy link do gazetki:

Grudniowe wydanie gazetki uczniowskiej "My o Nas"

Redakcja

4. edycja Olimpiady wiedzy i wartości w sporcie

IMG 20171212 142941          W ostatnim czasie odbyła się 4 edycja konkursu „Olimpiada wiedzy i wartości w sporcie”. Do pierwszego etapu przystąpiło kilkanaście osób z naszej szkoły. Mieli oni za zadanie rozwiązać test wiedzy o wartościach w sporcie oraz o piłce ręcznej.
          Do etapu wojewódzkiego dostało się 400 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Wśród nich znalazło się sześcioro z naszej szkoły, a mianowicie Adam Wacławczyk z klasy 3A, Karolina Bock z 2A, Marcin Hurek z 2A, Kamila Borek z 3A, Natalia Jelonek z 2A oraz Paweł Rudyk z 2T.
           Na liście 60 nagrodzonych uczniów znalazł się Paweł, któremu bardzo serdecznie gratulujemy! Na uroczystej gali odebrał On nagrodę dla siebie i dla szkoły. Zapraszamy na fotorelację do naszej galerii.

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.