Aktualności
background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Nowy plan zajęć już dostępny

         Udostępniamy nowy plan zajęć obowiązujący od 30.IV br. Plan można pobierać klikając w link umieszczony po prawej stronie. Niebawem wychowawcy wprowadzą plan do dziennika elektronicznego i będzie również dostępny w aplikacji Dzienniczek+.

Balon numer 9. wysłany przez Zuzannę wylądował w Desznie, gm. Nagłowice

          Doleciała wiadomość od znalazczyni balonika A23, od naszej Zuzi S. Balonik wylądował w ojczystych stronach Mikołaja Reja z Nagłowic. Balon frunął 117 kilometrów. Szczęśliwcem, który poszczycić się może odnalezieniem balonika z Zawadzkiego okazała się maturzystka z roku 2015, Pani Justyna Lato z Deszna. W takim oto liściku przesłała życzenia Zuzannie.

Droga A23 Zuzanno,

balon doleciał do miejscowości Deszno, gmina Nagłowice, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie. Jako dowód przesyłam zdjęcia w załączniku. Doskonale rozumiem Twój stres i obawy, gdyż sama pisałam maturę dość niedawno, bo w 2015 roku. Życzę Ci powodzenia na maturze oraz na dalszej ścieżce naukowej, jeśli wybierasz się na studia. Wszystko pójdzie po Twojej myśli. Powodzenia! Pozdrawiam

Justyna Lato.

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Balon numer osiem – Paweł B. A03

             Idzie majówka, przy okazji świąteczne spacery. Jest nadzieja, że ludzie natkną się na nasze baloniki... I rzeczywiście. W niedzielny poranek, 29 kwietnia, dzwoni do nas Pani z świętokrzyskiego z informacją, że na swoim polu znalazła balonik bez powietrza, ale z kartką. Po przyniesieniu do domu okazało się, że to egzemplarz wypuszczony przez Pawła A03 z naszego boiska w dniu 27 kwietnia o 12.00 godzinie. Miejsce odnalezienia to miejscowość Rożnica w gminie Słupia Jędrzejowska, powiat jędrzejowski. Znalazczyni (piszący te słowa zapomniał zapytać się o imię) życzy Pawłowi wiele szczęścia na maturze. Z rozmowy telefonicznej wynikło, że i wnusia znalazczyni w tym roku zdaje maturę. No to wszyscy chórem – "Połamania długopisu wnusiu Pani od balona A03". Balon Pawła przeleciał 108 kilometrów w linii prostej.

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Balon numer 7. Znowu Maniów, gmina Szczucin. Balon T05

Daniel T05 1          Daniel C! Słyszałeś? Twój balon maturalny wylądował na szczęście. To już, wzorem ubiegłorocznego nalotu na Kłobuck, istne bombardowanie Maniowa i okolic balonami z Zawadzkiego! Drugi w tej samej miejscowości i trzeci w tej samej gminie! No to czekamy na następne. Kierunek lotu znamy...Znalazca napisał:
         W dniu wczorajszym (27.04.2018) znalazłem twój balon z karteczką.  Balon doleciał do: Maniów, 33-230 Szczucin. Wraz z moją koleżanką życzę Ci zdania matury!
Znalazca podał też swój telefon kontaktowy, ale nie wolno nam go upublicznić. Damy go tylko Danielowi.

 

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Nina A01 – to już szósty tegoroczny balon

            Użytkownik poczty mailowej o nicku NeoXus miał szczęście odnaleźć w miejscowości Wola Mielecka (woj. podkarpackie) balonik A01. To pojazd powietrzny naszej Niny A., tegoroczny rekordzista (208 kilometrów). NeoXus napisał:
Balon wylądował w Woli Mieleckiej, pozdrawiam i życzę szczęścia na maturze :D.
No to mamy czego jeszcze nie mieliśmy – balony lecą na Ukrainę.

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Numer 5. Balonik A20

          Na posesji Pani Grażyny Glicy z Maniowa (też gmina Szczucin!!!!) wylądował balonik Wiktorii S. A20. Wiktoria to na razie rekordzista. Pani Grażyna, przedszkolanka z Maniowa, napisała:
Witam!!! Pragnę poinformować, że pani balon wylądował dziś 27.04.2018r. około
godziny 16.15 na naszej posesji. Nazywam się Glica Grażyna jestem nauczycielem przedszkola. Życzę powodzenia na maturze.
My też.

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Czwarty balon - A18

            Paulina P. A.18. Balonik Pauliny z Żędowic zaleciał aż na północno-wschodni skraj województwa małopolskiego. Do miejscowości Słupiec, gmina Szczucin, powiat dąbrowski. Przekroczył Wisłę. Drugi to już raz w dziejach baloniarstwa maturalnego w Zawadzkiem. Kilka kilometrów dalej zaczyna się już województwo podkarpackie. Ciekawe jest to, że balony lecą w tym roku na południe od Gór Świętokrzyskich. Po raz pierwszy. Lecą na Lwów i Krym. Balonik Pauliny pokonał ok. 200 kilometrów. Wiadomość telefonicznie przekazał pan Marek, wielce zdumiony, notabene, faktem odnalezienia balonika w cztery godziny po starcie. Czyli balonik musiał pędzić ok. 50 km/h.

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Balon trzeci – od Kasi K. A 13

             Ten balonik to już prawdziwy podróżnik! Pani Beata z Buska Zdroju (południe województwa świętokrzyskiego, ok 159 km od nas) została obdarzona szczęściem odnalezienia naszego balonika. Jest nim balon typu A13 Katarzyna. Czyli Kasia K. Gratulacje Kasia. Balon znalazł się w szczęśliwych rękach. Widząc po zdjęciu to Pani Beata znalazła go w trakcie prac polowych (lub ogrodowych). Niech się więc i znalazczyni w ogrodzie darzy i wszystko obrodzi, jak należy. Pani Beata napisała pod zdjęciem: Balon dotarł do Busko-Zdrój. Powodzenia na maturze (+ trzy zaciśnięte kciuki). Z dołączonej mapki widzimy, że to ulica Bukowa w Busku. Ale super.

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.