background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego *** godziny pracy biblioteki szkolnej

Zachęcamy do przeczytania nowego numeru "My o Nas"

Opublikowaliśmy nowy numer szkolnej gazetki "My o Nas". Jak zawsze zamieszczamy w nim relację z wydarzeń szkolnych. Możecie więc przeczytać jak bawili się tegoroczni maturzyści na studniówce, z jakimi zadaniami zmagali się nasi uczniowie na olimpiadzie statystycznej oraz jak przebiegał kurs pierwszej pomocy. Nowy Rok to zwykle różne postanowienia podejmowane przez wielu z nas. Co zrobić, żeby nie okazały się one "słomianym zapałem"? O tym też przeczytacie w nowym numerze. Polecamy również wywiad z Panią Danutą Schmidt - Winnicką, przeprowadzony z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Możecie również poczytać o historii pizzy oraz święta babci i dziadka (obchodzonego nie tylko w Polsce). Koneserów mocniejszych wrażeń zapraszamy do przeczytania artykułu o kanibaliźmie. Tradycyjnie jest też coś "dla ducha" - tym razem Zosia poleca ciekawy film.

Całość przeczytacie klikając w link https://1drv.ms/b/s!AkjqTs6IJ2whlmiMvI8JhJdHKQ5B. Zapraszamy do lektury!

Redakcja

Walentynki w ZSP

walentynki            Choć o patronie Dnia Zakochanych mało kto dziś pamięta, a wiedzę kto to był posiadają nieliczni, to trzeba przyznać, że choć komercyjne i słodkie, to jednak Walentynki pozostają tym świętem, które chętnie obchodzimy. Dlatego w ZSP też postanowiliśmy się nim podelektować. Były więc słodkie lizaki i poczta walentynkowa, i serca, i czerwień wszechobecna, i zdjęcia. Słodko, słodko, słodko... A niech tam. Każdy taki dzień, który sprawia radość, pobudza bicie serca i łączy( a jakże;)), a nie dzieli, to dzień wart celebrowania. Czyli po prostu kochajmy się !!! (Nie tylko od święta).

S.U.

Półmetek klasy II a

Końcówka karnawału - młodzież bawi się na różnych imprezach. Klasa II a postanowiła zorganizować półmetek. Dzięki staraniom samorządu klasowego udało się zamówić salę i didżeja w restauracji "Lido". W sobotnią noc, przy dźwiękach ulubionej muzyki bawiliśmy sie do upadłego...

P1P2

Akcje charytatywne to nasza specjalność!

Klub @ctiv@ nie tylko działa w szkole, ale także poza nią. Wczoraj (13 II) w godzinach od 15:00 do 20:00 członkowie klubu oraz  chętni aktywni uczniowie naszego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  pomagali w przygotowaniach do V Charytatywnego Balu Kostiumowego Zespołu Szkół Specjalnych w Zawadzkiem.

Bal odbył się w Muzycznej Wyspie Bora Bora.  Rozkręciliśmy imprezę na maksa i świetnie bawiliśmy się z gośćmi oraz doświadczyliśmy nowych wrażeń! 

Pozdrawiamy 

Klub @ctiv@

2

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.