background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Wiktoria druga w etapie rejonowym

pckk            Wiktoria Saternus z klasy trzeciej liceum ogólnokształcącego reprezentowała naszą szkołę w etapie rejonowym XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, który odbył się 19 grudnia w Opolu.
            Aby przystąpić do tego etapu musiała przeprowadzić na terenie szkoły akcję sportową, udokumentować ją oraz wykazać się dużą wiedzą z zakresu wymaganego materiału. Olimpiada obejmuje szereg zagadnień z różnych dziedzin np. zdrowia, higieny, ekologii, aktywności fizycznej, higieny psychicznej, profilaktyki uzależnień, żywności i żywienia, ochrony środowiska czy problemów zdrowotnych współczesnego świata.
           Wiktoria udowodniła, że posiada dużą wiedzę, wie jak zdrowo i aktywnie żyć. Poradziła sobie bardzo dobrze z trudnym testem i w ostatecznej klasyfikacji zajęła drugie miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun SK PCK

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.