Podsumowanie akcji “Czerwonokrzyska Gwiazdka 2017”

pacg             Święta Bożego Narodzenia to bardzo wyczekiwany, a jednocześnie radosny okres w naszym życiu. Staramy się, aby jak najlepiej się do nich przygotować. Często w tym przedświątecznym zabieganiu zapominamy o uśmiechu, dobrym słowie. Warto się wtedy zatrzymać choć na chwilę i pomyśleć o najbliższych, a także osobach potrzebujących, samotnych.
             Rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mają otwarte serca i chęć pomagania innym. Włączyli się licznie do corocznej akcji zbiórki żywności organizowanej przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu. W dniach od 11 do 18 grudnia przynosili do szkoły różne produkty spożywcze oraz słodycze. Z zebranych rzeczy zostaną przygotowane paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących, ludzi biednych, samotnych, matek samotnie wychowujących dzieci.
Za udział i wsparcie bardzo serdecznie dziękuję i życzę wszystkim radosnych, pogodnych i rodzinnych Świąt.

Opiekun SK PCK