Jesienny numer "My o nas"

Jesienny numer "My o nas"

Z niewielkim opóźnieniem... ale wreszcie jest. Klikając w link https://1drv.ms/b/s!AkjqTs6IJ2whlmWvauCOcqIsDyL8 możecie przeczytać pierwszy w tym roku szkolnym numer gazetki uczniowskiej "My o Nas". Wiodącym tematem są tym razem zagraniczne wyjazdy naszych uczniów, podczas których zebrali oni wiele ciekawych doświadczeń. Były to wyjazdy odbywające się w ramach projektu "Eustory Next Generation Summit 2017" oraz wymiany "Geschichte im Fluss". Ponadto relacjonujemy najważniejsze szkolne wydarzenia, polecamy ciekawą książkę i zachęcamy, aby docenić walory imbiru. Życzymy udanej lektury!