Czerwonokrzysta gwiazdka 2017

czerwonokrzyska gwiazdka                Zachęcam gorąco do udziału w tegorocznej edycji akcji Polskiego Czerwonego Krzyża "Czerwonokrzyska Gwiazdka". W ramach kampanii zbieramy żywność trwałą oraz słodycze. Z zebranych rzeczy zostaną przygotowane paczki na święta Bożego Narodzenia dla najbardziej potrzebujących. Produkty można przynosić do swojego wychowawcy lub do pracowni nr 17 w dniach od 11 – 18 grudnia.

Opiekun SK PCK

Za wsparcie akcji "Czerwonokrzyska Gwiazdka PCK" w ubiegłym roku nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Prezesa Oddziału Rejonowego PCK w Opolu