background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego *** godziny pracy biblioteki szkolnej

Czerwonokrzysta gwiazdka 2017

czerwonokrzyska gwiazdka                Zachęcam gorąco do udziału w tegorocznej edycji akcji Polskiego Czerwonego Krzyża "Czerwonokrzyska Gwiazdka". W ramach kampanii zbieramy żywność trwałą oraz słodycze. Z zebranych rzeczy zostaną przygotowane paczki na święta Bożego Narodzenia dla najbardziej potrzebujących. Produkty można przynosić do swojego wychowawcy lub do pracowni nr 17 w dniach od 11 – 18 grudnia.

Opiekun SK PCK

Za wsparcie akcji "Czerwonokrzyska Gwiazdka PCK" w ubiegłym roku nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Prezesa Oddziału Rejonowego PCK w Opolu

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.