Dla Marysi i Miriam

W minione niedzielne popołudnie w zawadczańskim kinoteatrze odbył się koncert charytatywny na rzecz dwóch małych i bardzo chorych mieszkanek Żędowic. Został on zainicjowany przez panią dyrektor i nauczycieli ze szkoły w Żędowicach, ale w pracę zaangażowali się - obok uczniów żędowickiej szkoły- również nasi uczniowie.którzy własnoręcznie przygotowali cegiełki-upominki oraz pyszne domowe ciasta, a także podczas koncertu serwowali przybyłym gościom kawę i herbatę.Wspólne przedsięwzięcie okazało się wielkim sukcesem: koncert, w którym wystąpiło dwoje naszych uczniów, nagrodzono długimi owacjami, a ciasta zniknęły błyskawicznie. Komplementom ze strony gości konceru pod adresem wszystkich uczestniczących w jego organizacji, nie było końca, a co najważniejsze - wysiłek podjęty w tak szczytnym celu przynisł wymierne środki, które z pewnością zostaną dobrze spożytkowane.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z koncertu