background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Wyróżnienie w konkursie Mini-Saga competition

           Miło nam poinformować, iż Jan Baranowski, uczeń klasy 4T, zdobył wyróżnienie w VIII ogólnopolskim konkursie na miniaturę literacką w języku angielskim - „MINI-SAGA COMPETITION", zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania liczącego dokładnie 50 słów, natomiast obowiązującym tematem mini-sagi była rodzina (family).

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

>>>> Przeczytaj nagrodzone w konkursie prace <<<<

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.