Wyróżnienie w konkursie Mini-Saga competition

Miło nam poinformować, iż Jan Baranowski, uczeń klasy 4T, zdobył wyróżnienie w VIII ogólnopolskim konkursie na miniaturę literacką w języku angielskim - „MINI-SAGA COMPETITION", zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania liczącego dokładnie 50 słów, natomiast obowiązującym tematem mini-sagi była rodzina (family).

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

>>>> Przeczytaj nagrodzone w konkursie prace <<<<