Harmonogram egzaminu maturalnego 2018
background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Harmonogram egzaminu maturalnego 2018

         Egzamin maturalny w roku szkolnym 2017/2018 odbędzie się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez dyrektora Centralnej KOmisji Egzaminacyjnej. W komunikacie jak co roku zawarto informacje o harmonogramie egzaminu maturalnego zarówno w terminie głównym, terminie dodatkowym i poprawkowym. Komunikat zawiera również informację o czaie trwania poszczególnych egzaminów. Pełna treść komunikatu dostępna jest pod poniższym linkiem:

>>>> Harmonogram egzaminu maturalnego 2018 <<<<

 

          Prezentujemy również dokumenty z ważnymi termiami dla maturzystów w roku szkolnym 2017/2018:

>>>>Ważne terminy dla uczniów klas maturalnych 2017/2018 <<<<

>>>>Ważne terminy dla absolwentów z lat ubiegłych, którzy chcą przystąpić do egzaminu matualnego w roku szkolnym 2017/2018 <<<<

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.