Harmonogram egzaminu maturalnego 2018

Harmonogram egzaminu maturalnego 2018

Egzamin maturalny w roku szkolnym 2017/2018 odbędzie się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez dyrektora Centralnej KOmisji Egzaminacyjnej. W komunikacie jak co roku zawarto informacje o harmonogramie egzaminu maturalnego zarówno w terminie głównym, terminie dodatkowym i poprawkowym. Komunikat zawiera również informację o czaie trwania poszczególnych egzaminów. Pełna treść komunikatu dostępna jest pod poniższym linkiem:

>>>> Harmonogram egzaminu maturalnego 2018 <<<<

Prezentujemy również dokumenty z ważnymi termiami dla maturzystów w roku szkolnym 2017/2018:

>>>>Ważne terminy dla uczniów klas maturalnych 2017/2018 <<<<

>>>>Ważne terminy dla absolwentów z lat ubiegłych, którzy chcą przystąpić do egzaminu matualnego w roku szkolnym 2017/2018 <<<<