Harmonogram egzaminu maturalnego 2019

Egzamin maturalny w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez dyrektora Centralnej KOmisji Egzaminacyjnej. W komunikacie jak co roku zawarto informacje o harmonogramie egzaminu maturalnego zarówno w terminie głównym, terminie dodatkowym i poprawkowym. Komunikat zawiera również informację o czasie trwania poszczególnych egzaminów. Pełna treść komunikatu dostępna jest pod poniższym linkiem:

>>>> Harmonogram egzaminu maturalnego 2019 <<<<

Prezentujemy również dokumenty z ważnymi termiami dla maturzystów w roku szkolnym 2018/2019:

>>>>Ważne terminy dla uczniów klas maturalnych 2018/2019 <<<<

>>>>Ważne terminy dla absolwentów z lat ubiegłych, którzy chcą przystąpić do egzaminu matualnego w roku szkolnym 2018/2019 <<<<