background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego *** godziny pracy biblioteki szkolnej

Rekrutacja do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

         Już od roku szkolnego 2012/2013 rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych w województwie opolskim odbywa się z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji. Nabór do szkół odbywa się godnie z harmonogramem rekrutacji ogłaszanym corocznie przez Opolskiego Kuratora Oświaty w Opolu. System rekrutacji obsługuje firma VULCAN - producent aplikacji wspomagających pracę szkół i innych placówek oświatowych.

W roku szkolnym 2018/2019 nabór do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych będzie się odbywał do następujących typów szkół:

- liceum ogólnokształcącego (3-letniego)

- technikum informatycznego (4-letniego)

- technikum ekonomicznego (4-letniego)

- branżowej szkoły I-go stopnia (3-letniej)

 

Zgodnie z reformą oświaty wprowadzoną w 2017 roku, w roku szkolnym 2019/2020 po raz ostatni przeprowadzimy nabór do 3-letniego liceum ogólnokształcącego oraz 4-letniego technikum. Równocześnie rozpoczniemy nabór do wprowadzonych reformą 2017 nowych typów szkół: 4-letniego liceum ogólnokształcącego oraz 5-letniego techniku. Corocznie będziemy prowadzić nabór do szkoły branżowej I-go stopnia (dawna szkoła zawodowa).

Poniżej prezentujemy dokumenty, które regulują sposób rekrutacji w bieżącym roku szkolnym:

 

Zarządzenie Kuratora Oświaty w Opolu w sprawie harmonogramu rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019

Ulotka rekrutacyjna do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem

Plakat rekrutacyjny

System rekrutacji elektronicznej VULCAN

 

UWAGA!! Uczniowie mający problem z obsługą elektronicznegu systemu rekrutacji proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły. Można również składać podania do wszystkich typów szkół w formie tradycyjnej (papierowej). Wzory podań można pobrać poniżej:

Podanie do liceum ogólnokształcącego

Podanie do technikum

Podanie do szkoły branżowej I-go stopnia

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.