background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Zachęcamy do lektury kolejnego numeru "My o Nas"

To już piąty w tym roku szkolnym numer szkolnej gazetki "My o Nas"! Tematem numeru jest oczywiście pożegnanie absolwentów  - proponujemy więc lekturę artykułu dotyczącego "szkolnego baloniarstwa" oraz relację z uroczystości rozdania świadectw ukończenia szkoły. Jak zwykle poświęcamy sporo miejsca wydarzeniom z życia szkoły. Możecie przeczytać, między innymi, jak przebiegał Dzień Otwarty, gdzie na wycieczce była klasa II a oraz grupa uczniów w ramach zajęć Aktywnego Biura Wycieczek. Informujemy również o sukcesach naszych uczniów w konkursach oraz o stypendium, które uzyskała Wiktoria z klasy  I t. Dla bardziej wymagających polecamy artykuł o motywacji (przyda się wszystkim, którzy jeszcze próbują poprawić oceny). Nie zabrakło też recenzji - tym razem Alicja poleca książkę Jojo Moyes.

Całość przeczytacie pod linkiem: https://1drv.ms/b/s!AkjqTs6IJ2whlwO2ZCpfuOkxPC1-

Miłej lektury!

Redakcja

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.