background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Nina A01 – to już szósty tegoroczny balon

            Użytkownik poczty mailowej o nicku NeoXus miał szczęście odnaleźć w miejscowości Wola Mielecka (woj. podkarpackie) balonik A01. To pojazd powietrzny naszej Niny A., tegoroczny rekordzista (208 kilometrów). NeoXus napisał:
Balon wylądował w Woli Mieleckiej, pozdrawiam i życzę szczęścia na maturze :D.
No to mamy czego jeszcze nie mieliśmy – balony lecą na Ukrainę.

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.