background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Niech się darzy - Absolwenci rocznika 2018 odlecieli

    Kolejny, sześćdziesiąty dziewiąty rocznik absolwentów pożegnany... Głośno było. Fajnie było. Świadectwa rozdane. Dzieci urodzone w latach 1999 (licealiści) i 1998 (technicy) przystępują do matury. Niech wam się wiedzie kochana młodzieży. Niech wzlatuje wasze życie, tam gdzie marzenia. A jeśli tak się nie zdarzy, to abyście umieli odnaleźć szczęście w tym co wam życie przyniesie. Zespół szkolnego facebooka, czyli wszyscy nauczyciele
 
Odlatujemy: https://www.youtube.com/watch?v=QfC_WDse_kY

Strona baloników maturalnych. Zobacz, gdzie tym razem lądowały nasze balony !!!

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.