Akcje charytatywne to nasza specjalność!

Klub @ctiv@ nie tylko działa w szkole, ale także poza nią. Wczoraj (13 II) w godzinach od 15:00 do 20:00 członkowie klubu oraz  chętni aktywni uczniowie naszego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  pomagali w przygotowaniach do V Charytatywnego Balu Kostiumowego Zespołu Szkół Specjalnych w Zawadzkiem.

Bal odbył się w Muzycznej Wyspie Bora Bora.  Rozkręciliśmy imprezę na maksa i świetnie bawiliśmy się z gośćmi oraz doświadczyliśmy nowych wrażeń!

Pozdrawiamy

Klub @ctiv@