zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego *** godziny pracy biblioteki szkolnej

Wielkie pączkowanie

paczek             Tłusty Czwartek to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich łasuchów. Bo któż chociaż raz tego dnia nie zaszalał z ilością zjedzonych, słodkich paczków? No właśnie, a przecież to tradycja i to w dodatku przepyszna. My też postanowiliśmy, aby stało się jej zadość i klasa 2a razem z Samorządem Uczniowskim zafundowała szczególny tego dnia poczęstunek. Można więc było zjeść cudownie delikatne, oprószone cukrem, świeże pączki i poczuć atmosferę tego czwartku.

Mamy nadzieję, że wszystkim smakowało !!!

S.U.