background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Wielkie pączkowanie

paczek             Tłusty Czwartek to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich łasuchów. Bo któż chociaż raz tego dnia nie zaszalał z ilością zjedzonych, słodkich paczków? No właśnie, a przecież to tradycja i to w dodatku przepyszna. My też postanowiliśmy, aby stało się jej zadość i klasa 2a razem z Samorządem Uczniowskim zafundowała szczególny tego dnia poczęstunek. Można więc było zjeść cudownie delikatne, oprószone cukrem, świeże pączki i poczuć atmosferę tego czwartku.

Mamy nadzieję, że wszystkim smakowało !!!

S.U.

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.