background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Grudniowy numer "My o Nas"

          Zapraszamy wszystkich do lektury nowego numeru gazetki szkolnej "My o Nas". W bieżącym numerze przeczytacie o zwyczajach światecznych w różnych krajach Unii Europejskiej (różniących się często od polskich zwyczajów) oraz o najważniejszych wydarzeniach czekających nas w 2018 roku. Tradycyjnie relacjonujemy dla was szkolne wydarzenia - tym razem piszemy o jasełkach, wyjeździe klasy 3a do teatru i na wystawę World Press Photo, warsztatach dla dzieci w PSP w Zawadzkiem oraz o akcji "Czerwonokrzyska Gwiazdka". Możecie też przeczytać relację z pobytu naszych uczniów (członków Młodzieżowego Klubu Historycznego) w Warszawie, jak też o projekcie Photovioce, w którym udział brały uczennice klasy 2a. Nie zabraknie też małego co nieco dla dbających o zdrowie i wszystkich łasuchów - jest to artykuł o właściwościach cynamonu oraz przepis na pyszne ciasto (nie tylko swiąteczne!). Poniżej podajemy link do gazetki:

Grudniowe wydanie gazetki uczniowskiej "My o Nas"

Redakcja

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.