4. edycja Olimpiady wiedzy i wartości w sporcie

IMG 20171212 142941          W ostatnim czasie odbyła się 4 edycja konkursu „Olimpiada wiedzy i wartości w sporcie”. Do pierwszego etapu przystąpiło kilkanaście osób z naszej szkoły. Mieli oni za zadanie rozwiązać test wiedzy o wartościach w sporcie oraz o piłce ręcznej.
          Do etapu wojewódzkiego dostało się 400 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Wśród nich znalazło się sześcioro z naszej szkoły, a mianowicie Adam Wacławczyk z klasy 3A, Karolina Bock z 2A, Marcin Hurek z 2A, Kamila Borek z 3A, Natalia Jelonek z 2A oraz Paweł Rudyk z 2T.
           Na liście 60 nagrodzonych uczniów znalazł się Paweł, któremu bardzo serdecznie gratulujemy! Na uroczystej gali odebrał On nagrodę dla siebie i dla szkoły. Zapraszamy na fotorelację do naszej galerii.