Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem
Strona główna

Logowanie

            V Cross Doliną Małej Panwi za nami. W piękną słoneczną sobotę, na terenie Nadleśnictwa Zawadzkie, odbył się bieg przełajowy na 7 i 12,5 km. Młodzież naszej szkoły współorganizowała imprezę. Z ich pomocą rejestracja uczestników przebiegała bez zakłóceń. Dziewczęta dwoiły się i troiły pomagając w bufecie zaspokoić apetyty uczestników. Odpowiedzialne zadanie mieli również uczniowie rozstawieni na trasie biegu. Nie tylko pilnowali, aby nikt się nie zgubił, ale również podawali zawodnikom wodę i izotoniki. Nasi uczniowie startujący w zawodach uzyskali wysokie lokaty. Impreza była bardzo udana.

                                                                                                                                  M.K.

 

20170930 12002420170930 12003920170930 120203

Copyright © Arkadiusz Kwas Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.