Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem
Strona główna

Logowanie

W tym roku Dzień Chłopaka przypadł w sobotę, więc Samorząd Uczniowski przygotował dla chłopców niespodziankę w poniedziałek. Oczywiście były to słodkości, które umiliły poranek nowego tygodnia.  Każdy otrzymał lizaka w ulubionym smaku i kupon rabatowy do restauracji fast food. Były też życzenia i ciepłe słowa od kobiecej części szkoły. Mamy nadzieję, że ten drobny upominek okazał się być wielkim sukcesem i dowodem na to, że pamiętamy o naszych panach.

           Wszystkiego najlepszego chłopaki !!!

                                                                                     Samorząd Uczniowski

Copyright © Arkadiusz Kwas Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.