Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem
Strona główna

Logowanie

W tym roku szkolnym też będzie realizowany przez uczniów i uczennice naszej szkoły projekt międzynarodowy. Poprzednio byliśmy w Trójmieście, a tym razem jedziemy do Niemiec, aby zająć się tematem: „Geschichte im Fluss”. Będziemy mieszkać w pięknej okolicy – nad Renem. Zobaczymy Köln, Bonn i Koblenz, weźmiemy udział w wieczorkach organizowanych przez grupy z Niemiec, Rosji. Przygotujemy też nasz wieczór – polski. Co się wydarzy, to się okaże. Na pewno będzie dobra zabawa i nauka języków.

Są jeszcze dwa miejsca – chętni mogą zgłosić się do opiekuna projektu p. Danuty Schmidt-Winnickiej do czwartku 28.09.2017.

 

DSW

Copyright © Arkadiusz Kwas Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.