Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem
Strona główna

Logowanie

Już po raz kolejny bawiliśmy się we wrześniu na INTEGRACJI. Uczniów klas pierwszych zapraszali uczniowie starszych klas i absolwenci naszej szkoły. Były gry integracyjne, ciasto, napoje i muzyka. Liczne gry prowadzili liderzy klubu uczniowskiego @ctiv@ z silnym wsparciem byłych uczniów szkoły. To oni bardzo chętnie nas wspierają i bardzo nas to cieszy. My z pewnością też  będziemy wracać do szkoły, która ciągle przyciąga swoich absolwentów. Studentom życzymy powodzenia w nowym roku akademickim, a my dalej działamy w wolontariacie szkolnym. Przed nami kilka cyklicznych akcji, ale póki co, planujemy integrację wyjazdową.

Pozdrawiamy

@ctiv@

 

Galeria

Copyright © Arkadiusz Kwas Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.