Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem

walter

Nasze wrażenia z wyjazdów do Wiednia do LKW WALTER w dniach 9.01.2014r. oraz 24-25.03.2015r.

Tak oceniamy to sami:

Było to dla mnie ciekawe doświadczenie. Wizyta w LKW WALTER bardzo zachęciła mnie do lepszego poznania tej firmy. W Wiedniu spodobały mi się bardzo widowiskowe ozdoby świąteczne, oraz fakt, że do tego miasta przyjeżdżają ludzie z różnych stron świata ,co świadczy o tym, że miasto jest bardzo chętnie odwiedzane.

Naszym zdaniem wyjazd był bardzo udany ze względu na wizytę w firmie LKW WALTER, ponieważ ukazało nam to nowe perspektywy na przyszłość. Spodobał nam się też sam Wiedeń i jeszcze tam wrócimy.

W firmie pracownicy wszystko nam wyjaśnili i odpowiedzieli na nasze pytania.

Zdobyłem w Wiedniu nowe doświadczenia życiowe i uważam, że był taustriao najciekawszy dzień w moim życiu.

Podoba mi się to, że firma troszczy się o pracowników, dając im możliwość uczenia się języków obcych na bezpłatnych kursach.

W Wiedniu widzieliśmy wiele zabytków, szkoda że nie mieliśmy więcej czasu.

Warto było udać się w tak długą podróż.

Wiedeń jest cudownym miejscem i stanowczo za krótko mogliśmy tam być.

Osobiście uważam, że praca wykonywana w LKW WALTER wymaga bycia otwartym i zorganizowanym. Należy przy tym mieć też opanowane podstawy języka niemieckiego.

Podobał mi się świąteczny wystrój miasta. Chciałabym pojechać tam latem i odwiedzić Prater.

W firmie można zarobić dużo pieniędzy, a miasto jest bardzo ciekawe.

Jestem zadowolona z atmosfery, jaka panuje wśród pracowników firmy oraz z warunków, w jakich mogą pracować.

W LKW Walter w Wiedniu drugi raz byliśmy w marcu 2015r. Poniżej kolejne opinie uczniów o firmie:

Firma jest duża, można tam poznać wielu ludzi z różnych krajów. Budynki są nowoczesne i panuje miła atmosfera. Ten pracodawca wiele oferuje swoim pracownikom. Warto tam pracować.

LKW Walter ma bardzo ciekawe oferty pracy dla maturzystów. Spodobało mi się wyposażenie firmy i kontakty między pracownikami.

Po wizycie w LKW Walter wiem, że chciałabym tam pracować. Ludzie tam pracujący w różnych działach są bardzo fajni i panuje miła atmosfera. Pracownicy bardzo chwalą swoje stanowiska i warunki pracy.

Firma ma bardzo ciekawą ofertę dla przyszłych pracowników oraz panuje tam miła atmosfera.

Firma jest bardzo nowoczesna i interesująca. Jest też bardzo eleganckim miejscem.

Zostaliśmy miło przyjęci i oprowadzeni po firmie. Mogliśmy dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy. Myślę, że będę próbować składać aplikację.

Firma jest bardzo nowoczesna. Ma super kąciki wypoczynkowe  dla pracowników, gdzie można wypić kawę, herbatę i chwilę odetchnąć. Pracują tam ludzie wielu narodowości, podoba mi się to.

LKW Walter daje młodym ludziom wiele możliwości. Pozwala uczyć się języków, sponsoruje wiele atrakcji. Dla zainteresowanych transportem i logistyką to wymarzone miejsce.

Bardzo wielka firma. Atmosfera jest przyjazna. Chciałabym podjąć tam pracę, nawet miałam już rozmowę kwalifikacyjną. Kto wie, może uda mi się.

Bardzo sympatycznie oprowadzono nas po całej firmie. Jestem pod wrażeniem.

Pracują tam ludzie otwarci, mili i sympatyczni. Fajnie byłoby tam pracować.

W Wiedniu bardzo mi się podobało, ale było to za krótko i chciałabym pojechać tam jeszcze raz na dłużej, aby pozwiedzać inne interesujące zabytki.

Bardzo cieszymy się, że wszyscy uczestnicy wyjazdu są zadowoleni. Dziękujemy za opinie.
W razie pytań dotyczących LKW Walter i Wiednia opiekunowie wyjazdu służą informacją.
Urszula Skorek, Danuta Schmidt-Winnicka, Marek Binkowski

DSC01236 DSC01239 DSC01245 DSC01247 DSC01250xx DSC01280 DSC01283xx